środa, 25 maja 2011

blogger szaleje

Nie wiem dlaczego nie mogę komentować Waszych postów. Wrrrrr....Napisałam dziś kilka ciepłych słów do kilku utalentowanych osóbek a tu klops. Pisać mogę ale potem nie da się takiego komentarza dodać do bloga.Podjęłam wiele prób, w końcu się zniechęciłam. Może jutro się uda. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

4 komentarze:

 1. Och, ja u Ciebie też nie mogłam komentować, bo co wpisywałam słowo zabezpieczające, to bloger mi nowe podsyłał, a na dodatek określał mnie jako anonima :( przetestowałam wszystkie moje przeglądarki i nic. Dałam sobie spokój na chwilę aż w końcu przez URL się udało. Ech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś problemy chyba są dzisiaj i wczoraj- ja od wczoraj walczyłam z blogiem, dziś się udało coś zadziałać i powrócił do stanu pierwotnego, ale ponoć komentarze nie bardzo wchodzą :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami takie kłopoty to kwestia przeglądarki, z której korzystasz. Fochy firefoxa zmusiły mnie na jakiś czas na przesiadkę na chroma.
  A swoja droga słowa uwierzytelniające dla mnie są zmorą, czasami są dłuuugaśne, ja nie korzystam i jeśli nawet trafia się spam, to zawsze można usunąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też same wariactwa. Mam nadzieję, że szybko coś z tym zrobią...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)