wtorek, 1 listopada 2011

Komplet w brązach

Nie będę się rozpisywać. Pokażę tylko coś, co miało być kompletem ale chyba nie do końca na to wygląda. Niestety, jak to bywa z kupowaniem kamienie przez internet, dostałam dwa niezbyt do siebie podobne jaspisy. A jakby tego było mało brakło mi tych najmniejszych kulek - ech...nie lubię robić czegoś jeśli wiem, że mogłam to zrobić lepiej, oj nie lubię.Ale na wyraźne życzenie nie czekałam na zamówione koraliki tylko zrobiłam uproszczoną wersję. Mam nadzieję, że jednak efekt moich starań zadowoli nowa właścicielkę. Jest to jeden z tych wzorów, z pozoru prostych ale jednak męczących. Nie lubię szycia małych elementów, łączenia ich ze sobą a następnie podklejania małymi kawałkami filcu. Choćbym się nie wiem jak starała to zawsze widzę jakieś niedociągnięcia...oj niełatwe jest życie perfekcjonisty :(

Materiały: Sutasz, jaspis krajobrazowy, srebro

10 komentarzy:

 1. Ej, uszy do góry, jesteś zbyt krytyczna :) Komplet jest piękny i dopracowany. A że jaspisy nie są dość podobne? przecież to naturalne kamienie - przyroda nie lubi się powtarzać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z Ewą- widać że to komplet i to piekny!no i jak zwykle perfekcyjne wykonanie- jesteś pod względem niedościgłym ideałem!!
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. the SMILE factory2 listopada 2011 08:27

  Wydaje mi sie że w tym właśnie tkwi urok naturalnych kamieni - nie znajdziesz dwóch identycznych :) I nawet trudno dostrzec gdzie ci zabrakło małych koralików ;))
  Piekne - pamiętam wisior w czerwieni i ta kolorystyka bardziej mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny komplet, piękne kamienie, piękne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki temu, ze kamienie trochę inne, komplet wygląda bardziej interesująco! Przepiękny, jak zwykle nie mogę się napatrzeć! I te kolorki - świetne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie ten komplet jest świetny między innymi dlatego, że te kamienie nie są identyczne!!! Wykonanie jak zawsze perfekcyjne

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolory ziemi zawsze pięknie sie prezentują, tak jak ten komplet :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie się podoba i to bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 9. cudowny jaspis krajobrazowy i jeszcze w takiej oprawie, wisior niesamowicie piękny

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)